Mor Karga

Proje yönetiminde, başından sonuna kadar raporlamalarla herşey kontrolünüzde olacak.

Eğer bir tekne yapmak istiyorsanız, insanlara ağaç kestirmeye, herkesi bir işe koşmaya, sağa sola buyruklar yağdırmaya kalkmayın. İnsanlara engin, uçsuz bucaksız denizin özlemini duymayı öğretin yeter. "Antoine De Saint Exupery"


 

Tamamlanmış Ürün

Endüstri Ürünleri Tasarımı, ürünlerin işlevsel ve biçimsel olarak tanımlanmasına yönelik endüstriyel bir disiplin ve stratejik bir rekabet unsuru olduğu kadar, aynı zamanda çağımız toplumunun maddi kültürünün gelişimine katkıda bulunan yaratıcı bir meslek olarak tanımlanabilir.

Ürün Modelleme

3D ürün modelleme ile elde edilecek olan reklam ürünleri ve katolog gibi içerikler için modellemeler oldukça kullanışlı ve işe yarar olmaktadır.

Ayrıca ürün animasyonu yapılarak reklam amaçlı ürün modellemeleri ve animasyon hizmetini de bizler tarafımızdan karşılayabilirsiniz. Ürünlerinizi müşterilerinize sunarken profosyonel ve ikna edici olmak adına 3d ürün görselleştirme hizmetleri alıyor olmanız işlerinizi ve projelerinizi daha kolay anlatmanızı ve ürünlerinizi pazarlamanızı kolaylaştıracaktır.

Mimari

Dış cephe tasarımı ,3D Modelleme ihtiyaçlarınız için gerçekçi kalitede renderlar ve yaratıcı cephe tasarımları istiyorsanız doğru adrestesiniz konusunda uzman kadromuzla mekanlarınıza özel profesyonel cepheler tasarlıyoruz.

Bu tasarımları fotoğraf kalitesinde render alarak size teslim ediyoruz.

Stratejik Tasarım

Basitçe ifade etmek gerekirse, tasarım yönetimi tasarımın işletme yönüdür. Tasarım yönetimi devam eden süreçleri, işletme kararlarını ve stratejilerini ele alarak, inovatif ve yaratıcı çözümler üretmek üzere ürünler, hizmetler, iletişimler, çevreler ve markalar oluşturarak yaşam konforumuzu artırır ve organizasyonel başarı sağlar. Tasarım yönetimi disiplini pazarlama yönetimi, operasyon yönetimi ve stratejik yönetim ile iç içe geçmiştir.

Soyut düzeyde, tasarım yönetimi tasarımın arayüzü, organizasyon ve pazar ile ilgili 3 ana noktada kilit rol oynar.

1- Tasarım stratejisini şirket ve marka stratejisine entegre etmek

2- Farklı alanlarda ortaya çıkan tasarım sonuçlarının kalitesini ve sürekliliğini kontrol etmek

3- Yeni kullanıcı deneyimleri (UX-User Experience) metotları üretmek, kullanıcı ihtiyaçları ve rakiplerden farklılaşmak ile ilgili çalışmalar yapmak

Yani tasarım yönetimi bir organizasyonda görev alacak kişilerden, çalışmaların nasıl yürütüldüğüne, belirlenen stratejilerin uygulanmasına kadar geniş kapsamda çalışmalar yürütür.Tasarım yönetimi bir firmadaki çalışanlar, ortaya çıkan ürün ve kullanıcılar arasında ilişki kurar.
Tasarım Firmanız İçin Neden Önemli?